Karrier

Termelési munkatárs - Kecskemét

Kecskeméti üzemünkbe keresünk kollégákat

TERMELÉSI TERÜLETRE
Gépkiszolgáló munkakörbe:

  • A megfelelő termék előállítása a gyártási és higiéniai gyakorlat, technológiai előírások alapján
  • A termelés különböző előkészítési és feldolgozási folyamatainak szabályozott, paraméterekkel definiált elvégzése, végrehajtása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő papír
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak, 8,5 óra)
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Törvény szerinti műszakpótlékok
  • Munkába járási támogatás, ingyenes céges járat
  • Igényes munkaruházat már belépéstől
  • Igény esetén ingyenes szállás

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Városföld 92.

Pályakezdők és jelentkezését is várjuk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet jelentkezz fényképes önéletrajzoddal!
Kérdés esetén érdeklődj az alábbi elérhetőségek egyikén:
+36-70/376-9101
karrier@fornetti.hu

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
Fel