Karrier

Szállítmányozási ügyviteli ügyintéző

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi.
Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.
Ellátási lánc osztályunk keres az alábbi pozíció betöltésére 1 fő munkatársat:

A pozíció felelőssége és feladatai:
o    A Fornetti Kft. szállítmányozási feladatainak számviteli, adminisztratív támogatása.
o    Nemzetközi szállítások dokumentációjának elkészítése (fuvarlevél, számla, CMR).
o    Bejövő fuvarszámlák ellenőrzése, fuvarmegbízások CMR megfelelősége, megrendelések és megtörtént szállítmányok összeillesztése, egyezőségének ellenőrzése.
o    Vállalatirányítási rendszerben (JDE) történő ellenőrzési feladatok, logisztikai költségek rögzítése és ezek engedélyeztetése.
o    Harmadik országba történő export dokumentáció előkészítése, vámtarifa számok, fuvarlevelek, szükséges egyéb dokumentumok engedélyek ügyvitele, adminisztrációja.
o    Kapcsolattartás külső hatóságokkal (pl.: vámhatóság, NÉBIH) eseti helyettesítés alkalmával.
o    Kapcsolattartás, a szállítmányozásban érintett partner kapcsolattartójával.
o    Számlákkal történő munkavégzés, ellenőrzési feladatok.
o    EKAER ügyintézés.

A sikeres jelölt:
o    Végzettséggel rendelkezik logisztikai vagy pénzügy/számviteli területen.
o    Gazdasági szemléletmód jellemzi munkavégzését és gondolkodását.
o    Számlázásban, számlákkal való munkafolyamatokban jártas.
o    Magas szintű MS Office ismereteit hasznosítja munkája során.
o    Precíz, pontos munkavégzésre képes.
o    Magabiztosan és önállóan oldja meg a rá bízott feladatokat.

Előnnyel pályázik, ha rendelkezik az alábbiakkal:
o    Élelmiszeripari vagy termelő vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
o    Angol nyelvtudás

Amit Cégünk nyújt:
o    Stabil nemzetközi vállalati környezet
o    Szakmailag kiváló, együttműködő csapat
o    Modern informatikai és műszaki háttér
o    Versenyképes juttatási csomag
o    Céges mobiltelefon
o    határozott idejű munkaszerződés 2025. május 31-ig
o    Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Városföld 92.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk, fényképes szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva!

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
openingPopupDisplayedfornetti.huA nyitó felugró ablak bezárását tárolja, hogy ne jelenjen meg minden oldalletöltéskor.24 óra
Fel