Karrier

Műszakvezető (termelési területre)

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Feladatok:
•    45-50 fős műszak napi munkájának koordinálása
•    Felelősség az alapanyagok készletgazdálkodásáért
•    Napi leltár készítése
•    A szükséges gépek, berendezések, eszközök működésének és higiéniai állapotának ellenőrzése
•    Napi műszakbeosztások készítése
•    Folytonos minőségellenőrzés
•    Termeléshez szükséges dokumentáció elkészítése
•    Műszaki hibák jelzése a karbantartás felé
•    A paraméterek által meghatározott megfelelő termék előállításának koordinálása és felügyelete
•    A selejtképződés minimalizálására való törekvés
•     Napi gyárigazgatói megbeszéléseken való részvétel, beszámolás, riportálás

Elvárások:
•    Középfokú iskolai végzettség
•    MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
•    Rugalmasság, terhelhetőség
•    Legalább két év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
•    Jó kommunikációs készség
•    Magasfokú stressztűrő képesség
•    Határozottság
•    Jó problémamegoldó képesség
•    Gyors és higgadt reakció a váratlan helyzetekben
•    Munkavállalók motiválása és mentorálása

Előny:
•    Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
•    Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető nemzetközi vállalati környezet
•    Munkába járási támogatás
•    Támogató, emberközpontú vállalati kultúra
•    Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát bérigénye megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
Fel