Karrier

Üzemeltetési munkatárs

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója.
Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

A Fornetti Kft.
munkakörbe munkatársat keres:

Feladatok:

  • A műszaki és üzemeltetési igazgató által meghatározott teljesítmény és egyéb mutatószámok nyomon követése és az ehhez tartozó jelentések, prezentációk elkészítése
  • A szükséges adatbázisok gondozása és naprakészen tartása
  • Mutatószámokhoz szükséges adatok mérése, gyűjtése
  • A különböző prezentációk elkészítése a kijelölt határidőre és feltöltése a céges adatállományba
  • A munkavédelmi szabályok és utasítások ellenőrzése, oktatása, jelentése közvetlen felettesének
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Időszakos auditokra való felkészülés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office csomag magabiztos ismerete
  • MS excel haladó szintű használata
  • Rendszerszemlélet
  • Agilitás
  • Megbízhatóság
  • Pontosság
  • Precizitás
  • Következetesség

Előny:

  • Műszaki véna
  • B kategóriás jogosítvány
  • Román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges mobiltelefon
  • Laptop
  • Stabil hátterű, piacvezető nemzetközi vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fornetti Kft. kecskeméti telephelye

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzával a Jelentkezem gombra kattintva, vagy a karrier@fornetti.hu e-mail címen.
További információkért érdeklődjön a 06-70/376-9101 telefonszámon.

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
Fel