Karrier

Karbantartó lakatos

Gyártási kapacitás bővítése kapcsán a Fornetti karbantartó csapata keresi új munkatársait az alábbi munkakörben:

KARBANTARTÓ LAKATOS

Feladatok:

  • A vállalat üzemeiben működő berendezések, gépek, gépsorok zavartalan működésének biztosítása, hibák szakszerű javítása
  • Az új gépek berendezések üzembe helyezése
  • A biztonságos élelmiszergyártás zavartalanságának biztosítása tervszerű megelőző karbantartással
  • Munkabiztonsági ellenőrzések elvégzése, nyilvántartások vezetése
  • Az épület állagának megóvása érdekében szükséges karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • Gépszerelő, lakatos végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Szakszerű, felelősségteljes munkavégzés kihívásokkal teli feladatokkal
  • Több műszakos munkavégzés vállalása (12 órás műszak (Kecskeméten 3 napos váltásban, Kiskunfélegyházán 4 napos váltásban)

Előny:

  • Hűtő- és klímaberendezés-szerelő, karbantartó végzettség

Munkavégzés helye:

  • Fornetti Kft. kecskeméti üzeme: 6000 Kecskemét, Városföld 92. VAGY
  • Fornetti Kft. kiskunfélegyházi üzeme: 6100 Kiskunfélegyháza, Csongrádi út 1.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz önéletrajzoddal a Jelentkezem gomra kattintva. További információért hívhat minket a 06-80/20-45-25 ingyenes telefonszámon.

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
Fel