Karrier

Head of Product Marketing

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. Elhivatottak vagyunk abban, hogy 3 gyártóüzemünkben, szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket teremtsünk és kínáljunk. Büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.
Újonnan kialakított munkakörbe keressük:

Feladatok:

  • Termék fejlesztési stratégia kidolgozása fogyasztói kutatások, vásárlói igények és az általános sütőipari trendek alapján rövid, közép- és hosszú távon az egyes termékkategóriák volumenének és részesedésének növelése érdekében, illetve biztosítva az innovációs, fejlesztési és optimalizálási projektek megfelelő egyensúlyát az egyes kategóriákon belüli növekedési lehetőségek teljes körű kiaknázása érdekében.
  • 2-3 évre szóló termékinnovációs és újítási tervek kidolgozása a vállalat innovációs folyamatát követve, illetve alkalmazva a vállalat módszertanát és digitális eszközeit.
    Iránymutatás nyújtása a termékfejlesztési csapatnak a termékfejlesztési prioritásokról.
  • A termékek piaci és verseny értékének megértése, és ezen információk külső és belső ügyfelek számára szóló üzenetekké alakítása,
  • A fejlesztési folyamat összehangolása a kereskedelmi szükségletekkel, a termékmarketing és a termékfejlesztési csoport proaktív üzleti működése érdekében.
  • Termék- és csomagolástervezési folyamatok irányítása és koordinálása, kereskedelmi célú képességek kiépítése, amelyek előmozdítják a nyereséges növekedést.
  • Együttműködés a kereskedelmi, gyártási és ellátási lánc csoportokkal.
  • A termékmarketing és termékfejlesztés pénzügyi vonatkozású elemzése, értékelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing menedzsment vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 5 éves a következő területeken szerzett tapasztalat, termékmenedzsment, új termékek fejlesztése, beszerzés és ügyfélkapcsolat-kezelés, fogyasztói kutatások, költségvetés tervezés és nyomon követés
  • Kereskedelmi és üzleti gondolkodás, ügyfélközpontúság
  • Gyors döntéshozó képesség, multi-tasking, priorizálás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office csomag felhasználói szintű ismeret
  • Angol nyelv lehetőleg C1 szinten

Előny:

  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Élelmiszeripari ismeretek, élelmiszergyártás és -kereskedelmi tapasztalat
  • Több szakmai terület munkájának összehangolásában szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy román nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalati környezet
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör
  • Lendületes, támogató vezetői és szakmai csapat
  • Széleskörű juttatási csomag, IT eszközök, céges autó

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigénye megjelölésével.

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
Fel