Karrier

Általános higiéniai munkatárs

Amennyiben szeretnél egy dinamikus, fiatalos csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Feladataid a következők lesznek:

  • A kiskunfélegyházi gyáregység higiéniai feltételeinek biztosítása, a megfelelő utasítás alapján.
  • A külső, takarítási és fertőtlenítési utasításban foglaltak alapján szakszerű munkavégzés, ezek dokumentálása.
  • Köteles vagy a vállalat tulajdonában lévő eszközöket rendeltetés-szerűen használni, állagukat megóvni.
  • Részt veszel a munka és tűzvédelmi, higiéniai oktatásokon, ezek anyagából eredményesen vizsgázol.
  • Közvetlen felettesed által meghatározott takarítási feladatokat látsz el.

Amit elvárunk Tőled:

  • Általános iskolai végzettség.
  • 3 műszak vállalása
  • Kiváló fizikai erőnlét, állóképesség, precizitás.

Előnyt jelent számodra, ha:

  • Több éves takarítási tapasztalattal rendelkezel.
  • Kiskunfélegyházi, vagy környékbeli a lakhelyed.

Amit adunk ezért:

  • Határozatlan idejű munkaviszony.
  • Stabil nemzetközi vállalati környezetben tevékenykedhetsz.
  • Versenyképes juttatási csomaggal becsüljük meg a munkádat.

Munkavégzés helye: 6100 Kiskunfélegyháza, Csongrádi út 1.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet, fényképes önéletrajzoddal együtt, a Jelentkezem gombra kattintva.

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
Fel